Juventus chce, Dybala niekoniecznie. Dojdzie do wielkiej wymiany między dwoma Argentyńczykami?
19.04.2019

Przyszłość Paulo Dybali w Juventusie nadal jest poddawana pod dyskusję. Argentyńczyk po dwóch udanych ostatnich sezonach, mocno zgasł po transferze Cristiano Ronaldo i dziś wymienia się jego nazwisko w kontekście letniej sprzedaży.

Trudną sytuację 25-latka postara się wykorzystać najprawdopodobniej Inter. Według informacji Alfredo Pedulli, może dojść do wymiany Icardi – Dybala, ale w tej chwili zawodnik „Starej Damy” nie jest chętny na przenosiny do o wiele słabszego zespołu.

Jedyną opcją dla Dybali pozostaje zatem odejście za granicę. W przeszłości napastnika łączono przede wszystkim z transferem do Bayernu Monachium, Manchesteru City czy Realu Madryt. Obecnie jednak trudno sobie wyobrazić taki transfer, także biorąc pod uwagę aspekt finansowy.

Doniesienia „Gazzetta dello Sport” potwierdzają brak chęci Dybali na odejście z Turynu, lecz jego decyzja może zmienić się po spotkaniu z agentem, Dodatkowo piłkarz już ma niebawem usiąść do rozmów z dyrektorami Juventusu – Nedvedem oraz Paraticim. Mistrz Włoch planuje sprzedaż reprezentanta Argentyny głównie ze względów ekonomicznych. Owe fundusze mają zostać bowiem wykorzystane na zakup Joao Felixa.

Odbierz darmowy zakład 20 zł