Danilo zakończy przygodę z Manchesterem City? Brazylijczyk może liczyć na ciekawą ofertę z Włoch!
20.04.2019

Przypadek Danilo jest dość ciekawy. Brazylijczyk przeniósł się do mistrza Anglii pod koniec lipca 2017 roku. Rolą 27-latka w klubie była klarowna od początku jego pobytu. Niewykluczone, że po prawie dwóch latach gry w Manchesterze City, prawy defensor może odczuwać chęć regularnej gry. Pomocną dłoń do zawodnika wyciągnie Inter. 

Porównując występy Danilo w ostatnim sezonie dla Realu oraz premierowych rozgrywkach dla “The Citizens”, piłkarz nie odczuł znacznej różnicy. Podobna liczba minut spędzonych na boisku, nieco więcej spotkań pod okiem Pepa Guardioli. Mowa oczywiście o ligowych zmaganiach. Obecny sezon nie zmienił roli Brazylijczyka. Obrońca rozegrał łącznie 20 spotkań, spędzając na murawie 1500 minut.

Jak informują angielskie media, z ciekawą ofertą dla defensora może przybyć Inter. Włoski klub ma bowiem negocjować z przedstawicielami Manchesteru City kwotę odstępnego za zawodnika. “The Citizens” oczekują 30 milionów euro, natomiast ekipa z Mediolanu jest w stanie wyłożyć kwotę w okolicach 20-22 milionów.

Problemem w zrealizowaniu całej transakcji może okazać się pensja samego zawodnika. Danilo otrzymuje wynagrodzenie w wysokości 5 milionów euro za rok. Inter na pewno nie spełni takich warunków, dlatego Danilo przy ewentualnej przeprowadzce musiałby się pogodzić z obniżką pensji.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO