Kolejny gigant po Richarlisona
20.04.2019

Everton latem będzie zmuszony odpierać zakusy ze strony wielu czołowych klubów Europy. Wszystko oczywiście z powodu ogromne zainteresowania Richarlisonem, który rozgrywa najlepszy sezon w karierze. Tym razem do grona zalotników 21-latka dołączyła Barcelona.

Przyszły mistrz Hiszpanii latem ponownie będzie szukał ofensywnego gracza. Wśród kandydatów znalazł się Richarlison, który oprócz pozycji środkowego napastnika, z powodzeniem radzi sobie także na skrzydle. Jak donosi „Marca”, ta wszechstronność została zauważona przez władze „Dumy Katalonii”.

Barcelona w styczniu wypożyczyła Kevina-Prince’a Boatenga, ale do tej pory Ghańczyk wystąpił zaledwie w trzech spotkaniach i nie sprostał roli zastępcy Luisa Suareza. Urugwajczyk wchodzi powoli w ostatnie lata swojej kariery, zatem przyda mu się nieco wytchnienia w kilkunastu spotkaniach w sezonie.

W tym sezonie Richarlison strzelił 12 bramek i zanotował 2 asysty w 32 meczach we wszystkich rozgrywkach. Nie są to oczywiście oszołamiające liczby, lecz zważywszy na jego możliwość rozwoju, ekipa Ernesto Valverde jest chętna sprostać oczekiwaniom finansowym Evertonu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO