Wyjątkowość Cristiano Ronaldo ponownie daje o sobie znać. Pierwszy taki piłkarz w historii!
21.04.2019

Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, żyjąc w czasach, gdy na boisku prezentują się Cristiano Ronaldo oraz Leo Messi. Nie warto toczyć boju o to, który z nich jest lepszy. Obaj niejednokrotnie udowodnili, że zasługują na miano wielkich. Sobotni triumf Juventusu w lidze spowodował, iż Portugalczyk może pochwalić się wyjątkowym osiągnięciem. 

Transfer Ronaldo do Juventusu był sporym zaskoczeniem. 34-latek po wielu latach gry w Hiszpanii, postanowił spróbować swoich sił w Serie A. Po przenosinach zawodnika, sporo dyskutowano na temat możliwości triumfu “Starej Damy” w Lidze Mistrzów. Aspiracje do zwycięstwa w tych prestiżowych rozgrywkach, włoski klub musi pozostawić na kolejny sezon. Jak wiadomo, Juventus przegrał w ćwierćfinałowej batalii z Ajaksem.

Na krajowym podwórku nie doświadczyliśmy jednak żadnych niespodzianek. Zespół z Turynu od początku sezonu prężnie dążył po kolejny tytuł mistrzowski. Dzięki sobotniej wygranej z Fiorentiną, Juventus zagwarantował sobie zwycięstwo w lidze na kilka kolejek przed końcem sezonu.

Tym samym, Cristiano Ronaldo jest pierwszym piłkarzem w historii, który zdobył tytuły mistrzowskie w Anglii, Hiszpanii oraz we Włoszech. Mowa o Premier League, LaLiga i Serie A. Oczywiście zapewne znajdą się złośliwi, którzy powiedzą, że taki wyczyn w topowych klubach nie jest wielkim osiągnięciem. Warto pamiętać, że do takich drużyn trzeba jednak się dostać.

Odbierz darmowy zakład 20 zł