Nowy faworyt do pozyskania Trippiera
23.04.2019

Dobry sezon w wykonaniu Tottenhamu nie przełożył się na formę Kierana Trippiera. Anglik po udanym mundialu w 2018 roku, obecny sezon ma wyjątkowo przeciętny i jest łączony z odejściem z White Hart Lane.

Wobec słabej formy 28-latka, w mediach pojawiły się spekulacje o możliwej sprzedaży prawego obrońcy. To pozwoliłoby między innymi sfinansować zakup Aarona Wan-Bissaki z Crystal Palace. Młodszy Anglik jest obecnie wyceniany na około 40 milionów funtów.

Zainteresowanie Trippierem w ostatnich dniach wykazało Atletico Madryt. Klub ze stolicy Hiszpanii latem straci kilku obrońców, na czele z Godinem, Hernandezem, Filipe Luisem oraz najprawdopodobniej Juanfranem. Taki exodus sprawia, że drużyna w formacji obronnej będzie potrzebowała wzmocnień, o których doskonale zdaje sobie sprawę Diego Simeone.

Póki co nie ma żadnych informacji odnośnie opinii samego Trippiera. Piłkarz Tottenhamu będzie zapewne kosztował około 15 milionów funtów, a taka cena może przyciągnąć między innymi takie kluby Everton oraz Napoli. Prawego defensora będzie szukał także Manchester United.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO