Coutinho podgrzewa plotki. “Gra u jego boku byłaby wspaniała”
24.04.2019

Po nieco ponad roku od transferu na Camp Nou, hiszpańskie media wciąż spekulują na temat odejścia Philippe Coutinho, Brazylijczyk, biorąc pod uwagę cenę, nie sprostał wymaganiom fanów „Dumy Katalonii” i coraz częściej 26-latka łączy się z wieloma innymi klubami.

Wśród nich są oczywiście angielskie zespoły, na czele z Manchesterem United oraz Chelsea. Trudno jednak się spodziewać, że pomocnik wróci do Premier League. Jedyną sensowną opcją na ten moment wydaje się zatem transfer do PSG. Te doniesienia podgrzał nieco reprezentant Brazylii, zdradzając, że gra u boku Neymara byłaby dla niego szczególną sprawą.

– Zawsze to wielka przyjemność występować z nim w jednej drużynie. Graliśmy sporo czasu w brazylijskich zespołach młodzieżowych. Neymar jest wyjątkowym piłkarzem. Mimo że nie miałem jeszcze szczęścia występować z nim w tej samej drużynie klubowej, wiem, że gra u jego boku jest fantastyczna.

Coutinho powstrzymał się jednak od spekulacji na temat tego, czy widzi siebie współpracującego z Neymarem we Francji lub w Hiszpanii. Najprawdopodobniej jego przyszłość zostanie wyjaśniona na końcu obecnego sezonu.

Odbierz darmowy zakład 20 zł