Etoto recenzje

11.06.2018
Ostatnia aktualizacja 6 grudnia, 2022 o 10:15
E-toto
Bonus
100PLN
Kod promocyjny
GRAMGRUBO

Etoto – nowa odsłona legalnego, polskiego bukmachera
Przez wiele lat, bukmacher Etoto stał nieco na uboczu polskiego rynku bukmacherskiego. Spółka istnieje od 2011 roku, a trzy lata później otrzymała pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Bukmacher często spotykał się jednak z dość krytycznymi opiniami. Głównie za sprawą braku zakładów bukmacherskich na żywo, a także poprzez brak możliwości obstawiania kuponów w nocy. Jednakże Etoto w roku 2018 zaskoczył nową odsłoną serwisu, a także naprawą często wytykanych braków. Ambasadorami operatora została najsłynniejsza para komentatorska w Polsce: Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto. Czy nowa odsłona serwisu Etoto ma szanse podbić rynek legalnych bukmacherów w Polsce? Przekonajmy się.

Oferta zakładów bukmacherskich Etoto – w końcu zakłady live!

Już w lecie 2017 roku mówiono bardzo dużo o zmianach jakie czekają serwis bukmacherski Etoto. Pierwsze z nich zostały wprowadzone jeszcze jesienią. Na kolejne poczekaliśmy do początku nowego roku. Jednak nowa odsłona Etoto wystartowała i od razu zrobiła bardzo pozytywne wrażenie na klientach. Oto najważniejsze zmiany w stosunku do starszej odsłony serwisu:

 • Bukmacher w końcu wprowadził możliwość typowania zakładów bukmacherskich na żywo. Przez wiele lat to właśnie brak zakładów live był określany jako główny minus bukmachera.
 • Powiększono ofertę zakładów sportowych aby sprostać potrzebom klientów.
 • Etoto rozbudował ofertę promocyjną i bonusową. Dzięki temu, klienci mają więcej możliwości aby powiększyć posiadany kapitał na zakłady sportowe.
 • Wprowadzono Ligę VIP dla najbardziej aktywnych i lojalnych graczy
 • Zwiększono liczbę szybkich płatności dostępnych w serwisie bukmacherskim Etoto.

Zdecydowanie inaczej prezentuje się również wygląd nowej odsłony serwisu Etoto. Przyjął on znacznie nowocześniejszy wygląd. Poprawiono również interfejs, dzięki czemu obstawianie zakładów bukmacherskich jest znacznie szybsze i wygodniejsze. W ofercie czeka na nas kilkadziesiąt dyscyplin sportowych zaczynając od najpopularniejszej piłki nożnej, a kończąc na bardziej niszowych sportach adresowanych do prawdziwych koneserów. W nowej odsłonie serwisu Etoto nie zabrakło również szerokiej gamy wydarzeń esportowych, które stają się coraz popularniejszym trendem.

Na graczy czeka także oferta zakładów specjalnych, w której możemy typować wyniki wyborów parlamentarnych lub wskazać, kto zdobędzie prestiżową nagrodę filmową na gali Oscarów. Bukmacher Etoto nie zdecydował się na wprowadzenie sekcji zakładów wirtualnych. Należy jednak uczciwie przyznać, że ta opcja przyciąga niewielką liczbę graczy, a zatem, taki dodatek może jeszcze poczekać. Warto podkreślić, że operator Etoto stworzył bardzo rozbudowaną ofertę zakładów live, których do tej pory brakowało. Jak wiele wydarzeń możemy obstawiać w czasie rzeczywistym? Bukmacher twierdzi, że ponad 20 tysięcy spotkań w okresie jednego miesiąca. To bardzo przyzwoity wynik, za który serwisowi Etoto należą się duże pochwały.

Bonus powitalny w serwisie bukmacherskim Etoto

Aby zachęcić nowych klientów do skorzystania z oferty Etoto, bukmacher zdecydował się na sprawdzony krok – uatrakcyjnienie oferty powitalnej. Na co mogą obecnie liczyć nowi użytkownicy? Po założeniu konta w serwisie należy dokonać pierwszej wpłaty. W ten sposób aktywujemy możliwość obstawienia jednego zakładu bez ryzyka. Maksymalna stawka uwzględniona w regulaminie promocji to 100 złotych. Nasz kupon bez ryzyka musi być postawiony na dyscyplinę z trzema możliwościami rozstrzygnięcia (1X2). Jeżeli nasz kupon okaże się szczęśliwy, bukmacher wypłaci nam zdobyte środki. Jeżeli przegramy, otrzymamy zwrot stawki postawionej na zakład. Etoto nazwał swoją nową promocję powitalną KasoZwrot.

Nowy bonus powitalny w ofercie powitalnej prezentuje się znacznie lepiej niż dawna oferta. W starszej odsłonie nowi użytkownicy mogli liczyć na zaledwie 50 złotych bonusu powitalnego. Teraz otrzymujemy zakład bez ryzyka o dwa razy większej wartości. Dzięki niemu możemy oczywiście wygrać bardzo wysoką kwotę rzędu kilku tysięcy złotych.

Oferta promocyjna dla stałych klientów u bukmachera Etoto

Bukmacher Etoto proponuje także szereg promocji dla stałych klientów, którzy zdecydują się aktywnie obstawiać wydarzenia bukmacherskie z serwisem Etoto. Jedną z promocji jest Tysiak co Tydzień, w której za obstawienie szczęśliwego zakładu akumulowanego możemy wygrać pieniądze bonusowe. Dla gracza, który uzyska najlepszy wynik w tygodniu, Etoto przygotował bonus w wysokości 1000 PLN. Gracze z dalszych miejsc zostaną nagrodzenie bonusami 50, 100 oraz 200 złotych. Na ten moment Tysiak co Tydzień to najważniejsza oferta promocyjna dla stałych klientów.

Więcej promocji przygotowano natomiast dla użytkowników strony mobilnej. Etoto w nowej odsłonie swojego serwisu przygotował bowiem w pełni funkcjonalną stronę mobilną. Bukmacher zachęca swoich klientów do sprawdzenia nowej możliwości, a w zamian proponuje atrakcyjne bonusy. Kolejnym ważnym elementem nowego Etoto jest strefa VIP. Najbardziej aktywni gracze mogą spodziewać się zaproszenia do tej sekcji. Przynależność do Ligi VIP wiąże się z dodatkowymi przywilejami w postaci bardziej rozbudowanej oferty promocyjnej.

Etoto – legalny, polski bukmacher

Serwis internetowy Etoto świadczy swoje usługi od początku roku 2015. W listopadzie roku 2014 firma otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na świadczenie zakładów wzajemnych w Polsce. Przyznana licencja posiada numer: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Dzięki przyznanej licencji, użytkownicy z naszego kraju mogą bez przeszkód obstawiać zakłady bukmacherskie u tego operatora. Oczywiście wiąże się z tym nielubiany aspekt podatków.

Legalny bukmacher Etoto musi odprowadzać dwa rodzaje podatków od usług bukmacherskich. Pierwszy z nich to 12% podatku od stawki. Od każdej kwoty przeznaczonej przez gracza na zakup kuponu odjęte zostanie 12 procent podatku. Interfejs w serwisie internetowym poinformuje nas o wysokości dodatkowej opłaty oraz o ostatecznej wysokości stawki. Drugim podatkiem jest 10% podatku od jednorazowej wygranej powyżej 2280 PLN. Jeżeli pojedynczy kupon przyniesie nam wygraną większą niż próg ustalony w Ustawie Hazardowej, nasza wygrana zostanie uszczuplona o dziesięcioprocentowy podatek. Podatki bukmacherskie są oczywiście obecne u wszystkich legalnych bukmacherów. Ponadto, Etoto zobowiązuje się przestrzegać zasad odpowiedzialnej, bezpiecznej gry.

Czy bukmacher Etoto posiada punkty naziemne?

Bukmacher Etoto świadczy swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych. Na ten moment, operator posiada ich kilkanaście w całej Polsce. Z jakimi korzyściami wiąże się gra w salonach naziemnych? Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji niedostępnych w serwisie, a także obejrzeć na żywo transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych. Punkty naziemne Etoto są oczywiście wyposażone w sieć WiFi, aby gracz miał nieograniczony dostęp do Internetu.

Program lojalnościowy w serwisie bukmacherskim Etoto

Na ten moment, w serwisie bukmacherskim Etoto nie przewidziano programu lojalnościowego. Niemniej jednak, najbardziej aktywni gracze mogą korzystać z większej liczby promocji, a także liczyć z czasem na zaproszenie do zamkniętej strefy VIP. A zatem, najbardziej lojalni gracze zostaną odpowiednio nagrodzeni za swoje przywiązanie do marki Etoto. Być może z czasem, serwis zdecyduje się na dodanie innego programu lojalnościowego z możliwością zbierania punktów i wymienia ich na nagrody. Taki model stosuje kilku polskich bukmacherów.

Sponsoring zakładów bukmacherskich Etoto

Do końca sezonu 2016/2017 bukmacher Etoto był oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Umowa nie została jednak przedłużona na kolejny sezon. Prawdopodobnie decyzja ta była spowodowana planowymi zmianami serwisu, które bez wątpienia wiązały się z wysokimi kosztami. Być może w przyszłym sezonie Ekstraklasy, bukmacher zdecyduje się na ponowne podjęcie współpracy z jednym z klubów. We wcześniejszych latach, bukmacher był również związany umową sponsorską z Polonią Warszawa. Etoto był jednym ze sponsorów gali bokserskiej Polsat Boxing Night 7. Aktualnie, ambasadorami serwisu są: Mateusz Borek oraz Tomasz Hajto.

Czy serwis Etoto posiada aplikacje mobilną?

Serwis bukmacherski Etoto nie posiada aplikacji mobilnej. Jednakże nowa odsłona serwisu została wzbogacona o w pełni funkcjonalną wersję mobilną dostępną na smartfonach i tabletach. Co więcej, bukmacher zachęca do korzystania z jej możliwości za sprawą atrakcyjnych promocji dostępnych wyłącznie dla graczy używających strony mobilnej. Należy pochwalić staranne przygotowanie serwisu mobilnego, który daje nam łatwy dostęp do wszystkich możliwości i funkcji.

Zalety i wady bukmachera Etoto

Choć przez wiele lat, bukmacher Etoto z całą pewnością nie należał do grona liderów na polskim rynku bukmacherskim, teraz, sytuacja ta może się zmienić. Wszystko za sprawą licznych zalet, które wprowadza nowa odsłona serwisu internetowego Etoto:

 • Bardzo atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 złotych.
 • Bogata oferta zakładów bukmacherskich na żywo.
 • Serwis dostępny w funkcjonalnej wersji mobilnej.
 • Liczne promocje oraz dodatkowe bonusy dla stałych użytkowników.
 • Lepszy wygląd i funkcjonalność serwisu internetowego Etoto.
 • Usprawniony i łatwiejszy kontakt z działem obsługi klienta.

Mimo wielu zmian, serwis Etoto wciąż ma drobne wady, nad którymi warto popracować w przyszłości. Jednym z minusów jest brak programu lojalnościowego, który w lepszy sposób nagradzałby aktywnych klientów. Ciekawą alternatywą byłaby również możliwość wyboru bonusu pomiędzy zakładem bez ryzyka, a tradycyjnym bonusem powitalnym dla nowego gracza.

Płatności w serwisie Etoto

Nasz portfel bukmacherski w Etoto możemy uzupełnić na kilka sposób. Błyskawiczny przelew bankowy, płatność kartą, a także przelewy internetowe z wirtualnych portfeli takich jak Skrill. Dzięki temu bez trudu uzupełnisz swoje konto kapitałem na kolejne zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, że wysokość wpłaty często ma znaczenie w kontekście otrzymanego bonusu. Serwis Etoto nie pobiera dodatkowych prowizji od płatności przeprowadzonych przez graczy.

Dział pomocy i kontakt z serwisem

W godzinach 10:00 – 22:00 siedem dni w tygodniu możesz skonsultować się z pracownikiem serwisu za pośrednictwem czatu. Swoje zgłoszenie lub zapytanie możesz wysłać także na adres mailowy. W pilnych sprawach możesz kontaktować się telefonicznie.

Telefon: +48 513 321 174

E-mail: support@etoto.pl

Adres siedzimy spółki: E-Toto Zakłady bukmacherskie, ul. Żurawia 8, 00-503, Warszawa

Nasza opinia na temat bukmachera Etoto

Wielka przemiana Etoto nie mogła pozostać niezauważona. Wielu użytkowników zachwala zmiany oraz twierdzi, że bukmacher na przełomie 2017 i 2018 roku zrobił duży krok naprzód. Lepsza oferta szybko zaowocowała większą liczbą użytkowników korzystających z usług serwisu. Strzałem w dziesiątkę było również zatrudnienie w roli ambasadorów Mateusza Borka oraz Tomasza Hajty. Zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna sprawiła, że wielka zmiana Etoto została dostrzeżona i nagrodzona przez fanów zakładów bukmacherskich bardzo pozytywnymi opiniami.