“Śmieszna” klauzula zostanie aktywowana? Atletico chce gwiazdę Milanu
10.06.2019

Spokojne, rozważne okienko transferowe to coś, o czym marzą chyba wszystkie kluby. Niestety – niektóre z nich z różnych powodów zmuszone są do gorączkowych poszukiwań, które nie zawsze kończą się idealnie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Już od paru lat dużych zmian szuka m.in. Manchester United, obecnie przebudowę prowadzi Bayern, Real, ale także Atletico. To właśnie drużyna Diego Simeone jest pod ścianą po odejściu kluczowych zawodników.

Jako jedno z możliwych wzmocnień coraz śmielej mówi się o… Suso. 25-letni Hiszpan wyceniany jest obecnie na 40 milionów euro (wg Transfermarkt) i właśnie tyle wynosi jego klauzula odejścia. “MilanNews” donosi, że jeśli klubowi z Madrytu uda się dojść do porozumienia z zawodnikiem, wicemistrz Hiszpanii będzie skłonny wyłożyć wspomnianą kwotę.

Suso w formie to bez wątpienia jeden z motorów napędowych AC Milan i gwiazda klubu. Niestety, prawy napastnik miewa wahania formy i jeśli złapie dołek, niemal nie widać go na murawie. Czy to dobry wybór dla Atletico, w którym cała drużyna musi bronić, a w ofensywie potrzeba błysku i stabilności?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO