Redakcja

Kamil Błaszczyk – redaktor naczelny portalu futbolnews.pl. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej. Oprócz tego obecnie prowadzący i związany z portalami: sport.betfan.pl, gramgrubo.pl, zzapolowy.com oraz legalnybukmacher.com.

Patryk Śliwiński – redaktor, piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego futbolu. Oprócz piłki nożnej, w kręgu zainteresowań są także Formuła 1, tenis i skoki narciarskie. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl, obecnie moje typy można znaleźć na sport.betfan.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję.

Szymon Bachórz – Moim głównym zainteresowaniem jest piłka nożna oraz MMA. Mieszkam w woj. wielkopolskim. Przygodę ze sportem zacząłem jako dziecko. Trenowałem judo oraz jeździłem konno. Aktualnie moją główną aktywnością oraz pasją jest fitness. W wolnych chwilach uwielbiam wgłębiać się w wydarzenia ze świata sportu i dyskutować o nich.

Krzysztof Paszkiewicz – sympatyk sportu, w szczególności piłki nożnej oraz ręcznej. Komentuje mecze piłkarskie w sportowa.tv oraz TVCom.pl, z niezmiennym marzeniem pracy w trakcie najważniejszych wydarzeń na świecie. Fan gier komputerowych oraz streamer z zamiłowania. Kocha muzykę metalową oraz nowinki technologiczne.