Piękne pożegnanie Krzysztofa Piątka z Milanem!
31.01.2020

Niejednokrotnie Krzysztof Piątek podkreślał, iż przeprowadzka do Milanu jest spełnieniem jego marzeń. Polski napastnik podczas pożegnania z włoską drużyną podtrzymał te słowa. Nowy graczy Herthy w pięknym stylu zakończył rozdział związany z Mediolanem.

Zmianę klubu wymusiła sytuacja. Krzysztof Piątek jeszcze jakiś czas temu chciał walczyć o wyjściowy plac w Milanie. Nie przerażała snajpera wizja rywalizacji ze Zlatanem Ibrahimoviciem. Polski napastnik razem z przedstawicielami zapewne zdali sobie sprawę, iż dalszy pobyt w ekipie z Serie A, mimo wielkich chęci, nie ma sensu. W trzech spotkaniach z rzędu Krzysztof nie pojawił się na boisku w ligowych zmaganiach.

Rozpoczęto operację poszukiwania nowego zespołu. Po wielu spekulacjach, ostatecznie Piątek podpisał kontrakt z Herthą Berlin. W czwartkowy wieczór 24-latek został zaprezentowany jako gracz niemieckiej ekipy. Po rozstaniu z Milanem, Krzysztof pożegnał się z byłą już drużyną.

Link do publikacji

Trzeba przyznać, że w momencie czytania tego pożegnania, przebija przez słowa szczerość. Wyróżnione momenty, gdy Krzysztof był na samym szczycie, słysząc pochwały od całego środowiska związanego z Milanem.

Tak jak przyznał Polak, czas na nowe wyzwanie. Cele są ambitne, a oczekiwania spore. Sam Piątek postanowił ustalić pewne wyzwania, które zamierza zrealizować. Miejmy nadzieję, że pobyt w Bundeslidze będzie dla 24-latka udany.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO