Adam Dźwigała łączony ze szkockim gigantem!
20.04.2020

Bardzo szybko Adam Dźwigała może zanotować kolejny awans sportowy. W 2019 roku 24-latek trafił do portugalskiego Desportivo Aves z Wisły Płock. Obecnie, środkowy defensor jest przymierzany do Rangersów. Według jednego z portali zajmujących się drużyną z Glasgow, polskiego obrońcę traktuje się jako jedną z opcji.

Dźwigała był ważnym ogniwem Wisły Płock w trakcie dwóch sezonów. Potencjał zawodnika zauważyli przedstawiciele Desportivo Aves, którzy ostatecznie podpisali z piłkarzem kontrakt. Od kampanii 2019/2020, Adam Dźwigała występuje w Liga NOS.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Drużyna polskiego defensora radzi sobie w rozgrywkach bardzo kiepsko. Zespół plasuje się na ostatniej pozycji w tabeli i wszystkie znaki na niebie wskazują, że spadnie z ligi. Gra na zapleczu może nie być zmartwieniem Adama Dźwigały.

Według informacji “GlasgowLive”, Rangersi rozważają Polaka jako jedną z opcji w kontekście wzmocnienia środka defensywy. Innymi piłkarzami obserwowanymi przez klub są Scott McKenna z Aberdeen, Ethan Pinnock z Brentford, John Souttar z Hearts oraz Rick van Drongelen z Hamburga.

fot. YouTube/TVP Sport