Mladenović odejdzie z Lechii? Jest konkretne zainteresowanie
21.04.2020

Filip Mladenović jest jednym z ważniejszych graczy Lechii Gdańsk w tym sezonie. Serbski obrońca latem może liczyć jednak na kilka ofert. Jedną z nich zapewne wystosuje Panathinaikos.

Kontrakt lewego defensora wygasa początkiem lipca 2020 roku. Wszystko zatem wskazuje na to, że Lechia, jeśli przez najbliższe miesiące nie przekona zawodnika do podpisania nowej umowy, będzie musiała pożegnać się ze swoim graczem na zasadzie wolnego transferu. Krótko mówiąc: odda go za darmo.

Taką sytuację ma zamiar wykorzystać Panathinaikos. Grecki klub szuka następcy dla Emiliano Insua, który latem opuści drużynę. Mladenović ze względu na brak kosztów odstępnego byłby idealną opcją. Jeszcze kilka miesięcy temu Adam Mandziara planował podpisanie z zawodnikiem nowej umowy, ale do tej pory do niczego takiego nie doszło.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

W tym sezonie zawodnik Lechii rozegrał 28 spotkań i zanotował 7 asyst. Piłkarzem latem zainteresowanie wykazywała także Crvena Zvezda, ale wówczas nie udało się osiągnąć porozumienia. Z pewnością strata takiego zawodnika dla Lechii na zasadzie wolnego transferu byłaby ogromnym ciosem.