Neymar: Temat transferu do Realu stał się już nudny
20.07.2018

Brazylijczyk wziął udział w charytatywnej aukcji zorganizowanej przez jego fundację. To był dobry moment dla dziennikarzy, by zapytać zawodnika jego przyszłość. Oczywiście padło pytanie o transfer do Realu Madryt. – Pojawia się pełno plotek, aż za dużo. Ten temat stał się już nudny – stwierdził Neymar.

Przejście do Paris Saint-Germain było dla mnie wyzwaniem, szukaniem nowych motywacji. W moim sposobie myślenia nie doszło do żadnej zmiany. Zostaję w Paris Saint-Germain, mam obowiązujący kontrakt – zapowiedział Neymar w trakcie aukcji charytatywnej na rzecz fundacji, która zbiera pieniądze przeznaczone na pomoc dla dzieci z brazylijskich miast.


Temat przejścia brazylijskiego zawodnika do Realu ciągnie się od wielu tygodni. Nasilił się jeszcze bardziej po tym, jak z Madrytem pożegnał się Cristiano Ronaldo. Deklaracja Neymara o pozostaniu w PSG ucina całkowicie wszystkie spekulacje. Zresztą prezes PSG Nasser Al Khelaifi wiele razy dementował pojawiające się informacje o przejściu Neymara do Realu.


Włoskie i hiszpańskie media informują, że w letnim oknie transferowym do Realu trafi Mauro Icardi. Władze klubu z Madrytu są ponoć gotowe przeznaczyć 110 milionów euro na transfer argentyńskiej gwiazdy Interu Mediolan. Jeden z portali podał również, że już w ten weekend Real złoży oficjalną ofertę Chelsea za Edena Hazarda.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO