Piłkarz Atalanty rozchwytywany przez kluby z Premier League!
29.05.2020

Bardzo dobry sezon w wykonaniu Atalanty powoduje, iż zawodnicy zespołu z Bergamo są rozchwytywani przez europejskie kluby. Jak informują włoskie media, Timothy Castagne jest jednym z piłkarzy, który może opuścić drużynę w letnim oknie transferowym. Zainteresowanie defensorem wykazują ekipy z Premier League.

Belg trafił do Atalanty w 2017 roku z KRC Genk. Włoski zespół zapłacił za transfer zawodnika 6,5 miliona euro. Od początku swojej przygody w Bergamo, Castagne jest ważnym ogniwem zespołu. W trakcie ubiegłego sezonu, Timothy zaliczył bardzo udaną kampanię, zdobywając 4 bramki oraz zaliczając 2 asysty w 28 ligowych potyczkach

Trzy kluby z Premier League zainteresowane

Jak informuje Nicolo Schira, Castagne w trakcie najbliższego okna transferowego może zmienić klub. Według włoskiego dziennikarza aż trzy zespoły z Premier League wykazują zainteresowanie obrońcą.

Mowa o Leicester, Tottenhamie oraz West Hamie. Na ten moment trudno jednak określić, jaką kwotę za swojego zawodnika oczekuje Atalanta.

Castagne może nie być jedynym

Co ciekawe, nie tylko Timothy Castagne z Atalanty może trafić do Anglii. Również Robin Gosens jest na radarze zespołu z Premier League. Mowa konkretnie o Chelsea. “The Blues” cały czas poszukują wzmocnienia na lewą stronę obrony.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO