ŁKS Łódź – Górnik Zabrze. Typy, kursy (23.06.2020)

ŁKS Łódź w najbliższym spotkaniu podejmie u siebie Górnika Zabrze. Czy łodzianie wygrają pierwszy mecz pod wodzą Wojciecha Stawowego? A może to zespół Marcina Brosza po raz trzeci z rzędu wywalczy trzy punkty?

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze zapowiedź

ŁKS jest już jedną nogą w 1. lidze – nie ma co do tego cienia wątpliwości. Zmiana Kazimierza Moskala na Wojciecha Stawowego wcale nie wpływa na wzrost liczby punktów w ekstraklasie. Po wznowieniu rozgrywek zespół zdobył zaledwie jeden punkt w trzech meczach, remisując z Rakowem. Poza tym drużyna poniosła sromotne porażki z Jagiellonią (0:3) i Śląskiem (0:4) mimo przewagi w posiadaniu piłki w obu starciach.

Tymczasem Górnik po przerwie nie zaliczył ani jednej porażki. Podopieczni Marcina Brosza trzy razy wygrali i dwa razy zremisowali po restarcie ekstraklasy. W meczu z Koroną byli bliscy porażki. Najpierw jednak w 87. minucie do własnej bramki trafił Ognjen Gnjatić, a następnie gola na wagę trzech punktów zdobył Igor Angulo.

Chociaż Górnik tym razem nie będzie mieć przewagi własnego stadionu, jak w dwóch poprzednich meczach, również tym razem jest faworytem. Może ŁKS zachowa przewagę w posiadaniu piłki, aczkolwiek podopiecznym Wojciecha Stawowego będzie w tym starciu trudno o punkty.

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze kursy

Według bukmacherów, faworytem pojedynku jest Górnik. Szanse podopiecznych Marcina Brosza oceniono na kurs 2.33. Z kolei kurs na wygraną ŁKS-u wynosi 3.00, a na remis 3.45.

ŁKS Łódź – Górnik Zabrze typy

Łodzianie w ostatnich trzech meczach nie potrafili zdobyć gola. Duet Bochniewicz-Wiśniewski w obronie zabrzan może przedłużyć ich serię. A kto dzisiaj znajdzie drogę do bramki? Oczywiście faworytem do tego wśród piłkarzy Górnika jest Igor Angulo.

ŁKS – Górnik | Typ: ŁKS Łódź nie strzeli gola @3.25 BETFAN

ŁKS – Górnik | Typ: Igor Angulo strzeli gola @2.60 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO