Bułgaria – Irlandia. Typy, kursy (3.09.2020)
03.09.2020

Liga Narodów rozpoczyna swoją drugą edycję. W ramach rywalizacji w Lidze B grupy 4, Bułgaria zagra na własnym obiekcie z Irlandią. Gospodarze zaliczyli awans w porównaniu z pierwszymi rozgrywkami. 

Bułgaria – Irlandia zapowiedź (czwartek, 20:45)

Nie udało się Bułgarii sprawić niespodzianki w eliminacjach do Euro 2020. Reprezentacja zajęła w swojej grupie czwarte miejsce z dorobkiem zaledwie sześciu punktów. Gorzej wypadli tylko piłkarze z Czarnogóry, którzy zgromadzili trzy oczka.

Irlandia z kolei do ostatnich serii gier walczyła o uczestnictwo w wielkiej imprezie. Kadra z Wysp została sklasyfikowana na trzeciej pozycji w grupie D. Tym samym, Irlandczycy walczą w barażach o awans do mistrzostw europy. Pierwszym rywalem jest Słowacja.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Obie reprezentacje rywalizowały między sobą całkiem niedawno. W ramach spotkania towarzyskiego, Irlandia wygrała w Dublinie 3:1 z Bułgarią. Gole dla gospodarzy zdobyli wtedy Browne, Long oraz Collins, natomiast honorową bramkę dla gości strzelił Popov.

Bułgaria – Irlandia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Irlandia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.15. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.05. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.00.

Bułgaria – Irlandia typy

Irlandia ma w swojej kadrze więcej jakości, niż Bułgarzy. W związku z tym, typujemy zwycięstwo gości po całkiem atrakcyjnym kursie.

Bułgaria – Irlandia | Typ: Irlandia wygra mecz 2.15 @ Betclic

Bułgaria – Irlandia | Typ: Irlandia wygra i powyżej 1.5 bramki 2.95 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO