AS Monaco FC – OSC Lille. Typy, kursy (14.03.2021)

14.03.2021

AS Monaco w niedzielnym pojedynku Ligue 1 zagra z Lille. Czy goście po tej kolejce utrzymają fotel lidera?

AS Monaco FC – OSC Lille zapowiedź

Drużyna z Księstwa wciąż udowadnia, że zależy jej na powrocie do europejskich pucharów. Podopieczni Niko Kovaca ostatnio jednak przerwali swoją serię trzynastu meczów bez porażki, przegrywając 0:1 ze Strasbourgiem. Aktualnie zespół znajduje się na czwartym miejscu w tabeli Ligue 1, z 55 punktami na koncie.

Z kolei drużyna gości wciąż utrzymuje się na fotelu lidera, gromadząc 62 punkty. Podopieczni Christophe Galtiera niedawno odpadli z Ligi Europy po dwumeczu z Ajaksem i mogą skoncentrować się na Ligue 1. Ostatnio zespół pokonał 2:0 Marsylię.

W rundzie jesiennej nieco lepszym zespołem okazali się piłkarze z Lille, wygrywając 2:1. Czy tym razem zespół znowu zdobędzie trzy punkty?

AS Monaco FC – OSC Lille kursy

Szanse na trzy punkty w tym meczu mają nieco większe piłkarze z Księstwa. Kurs na ich triumf wynosi 2.44, natomiast na zwycięstwo ich rywali, tak jak i remis 3.10.

AS Monaco FC – OSC Lille typy

W tym spotkaniu można się spodziewać trafień z obu stron, co może dać możliwość typowania więcej niż dwóch goli. Może znowu jednego z nich zdobędzie napastnik drużyny gospodarzy, Kevin Volland?

Monaco – Lille | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.18 STS

Monaco – Lille | Typ: Kevin Volland strzeli @3.25 STS