Brat Edena Hazarda zdradza jego plany na przyszłość
05.11.2018

Spekulacje na temat przyszłości Edena Hazarda i potencjalnego transferu do Realu Madryt trwają już od wielu lat. Wiele wskazywało, że 27-latek opuści Londyn już tego lata, ale ostatecznie Maurzio Sarri przekonał zawodnika do spędzenia jeszcze jednego roku na Stamford Bridge.

Zimą jednak będziemy mieć znowu do czynienia z medialną sagą, która potrwa w nieskończoność. Tę mogą wykluczyć jednak słowa Throgana Hazarda, młodszego brata piłkarza „The Blues”: – Eden podjął właściwą decyzję, aby zostać w Chelsea. Oni nie zamierzali go sprzedawać,  a póki co dobrze rozpoczął ten sezon. Real Madryt jest ma za sobą trudny okres. Ich kluczowi gracze nadal są w klubie, a sytuacja jest niepewna po zwolnieniu menedżera. Ten klub musi się odbudować. Myślę, że mój brat zobaczy, co wydarzy się pod koniec sezonu. Znam go i wykluczam transfer w zimowym oknie transferowym – stwierdził zawodnik Borussii Mönchengladbach.

Przypomnijmy, że obecna umowa Edena wygasa wraz z końcem przyszłego sezonu. Jeśli Chelsea zatem zechce zarobić jakiekolwiek pieniądze na Belgu, musi sprzedać swoją gwiazdę następnego lata. W przeciwnym razie grozi im utrata pokaźnej sumy pieniędzy. Istnieje również bardzo prawdopodobny scenariusz, w którym były zawodnik Lille podpisze nową umowę, czego sam zawodnik nie wyklucza.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO