Eden Hazard nadal trzyma kibiców w niepewności. Belg wykluczył jeden kierunek!
26.11.2018

Eden Hazard to z pewnością najlepszy piłkarz obecnej Chelsea. Zespół z Londynu opiera swoją grę na belgijskim zawodniku. Nie dziwią zatem obawy kibiców “The Blues” wobec przyszłości Edena. Hazard nadal nie zamierza ujawniać swoich planów.

Odejdzie do Realu czy zostanie? Taka myśl przechodzi przez głowy kibiców sympatyków Chelsea od początku obecnego sezonu. Belg świetnie rozpoczął obecne rozgrywki w Premier League, asystując lub strzelając bramkę praktycznie w każdym meczu. Ostatnie tygodnie w wykonaniu Edena nie są już tak udane. Gorsza dyspozycja nie powoduje jednak, że plotki na temat transferu piłkarza do “Królewskich” milkną.

Sam Hazard nie zamierza również jasno określić swojego stanowiska. W ostatniej rozmowie z Canal+, Eden Hazard wypowiedział się w kwestii swojej przyszłości – Aktualnie jestem w Chelsea. W lipcu zostanie mi rok kontraktu. Jeśli nie przedłużę umowy, transfer jest możliwy. Nie wyobrażam sobie odejścia w trakcie zimowego okna. Nie zrobię tego drużynie i kibicom. Transfer w letnim oknie jest całkiem realny. Nie wykluczam także zakończenia kariery na Stamford Bridge. 

Belg uspokoił również nieco kibiców “The Blues” stwierdzając, że nie wyobraża sobie przeprowadzki do PSG – W przeszłości były rozmowy z PSG, jednakże nic z tego nie będzie. Jeśli wrócę do Francji, zagram ponownie w Lille. Aktualnie nie ma żadnych szans na mój powrót do Ligue 1. 

Czy Eden Hazard podpisze nowy kontrakt z Chelsea, czy jednak będziemy świadkami wielkiego transferu do Realu Madryt?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO