Kolejna z legend Manchesteru United rozpocznie pracę na Old Trafford?

24.12.2018

Po zwolnieniu Jose Mourinho, Manchester United czeka prawdziwa rewolucja. Władze klubu chcą zrestrukturyzować własny zarząd, a pierwszym krokiem ma być powołanie pierwszego w historii klubu dyrektora sportowego.

Do tej pory największym faworytem był Paul Mitchell, który pracował u boku Mauricio Pochettino w Southampton. Teraz może się to jednak zmienić. Wszystko za sprawą wywiadu dla radia BBC Petera Schmeichela.

– To prawda, że rozważam złożenie swojej kandydatury na to stanowisko. Taka praca jest trudna, ponieważ wszyscy na ciebie patrzą i analizują twoje ruchy. Ja jednak się tego nie boje. Naprawdę chcę się zaangażować w futbol. Wiem, że się starzeje, ale moje życie uległo zmianie po odejściu z futbolu.

– Ważne jest to, aby przywrócić dawną kulturę Manchesteru United. Chciałbym zobaczyć, jak tę posadę otrzymuje ktoś, kto tam grał i może wnieść trochę mentalności Sir Alexa Fergusona. Póki co tylko to analizuję. Jeśli dojdę do odpowiedzi, czy rzeczywiście się nadaję, to podejmę ostateczną decyzję. Zapewne dojdzie do tego po nowym roku.

Duńczyk byłby kolejnym pracownikiem po Solskjaerze, który pracował z utytułowanym Szkotem. Kto wie, być może to jest recepta na pewną zapaść „Czerwonych Diabłów”?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!