Paul Pogba odniósł się do krytyki – „Nie płacą mi za mówienie”

29.04.2019

Rozczarowujące wyniki zespołu powodują, iż najczęściej fala krytyki spada na piłkarzy. W Manchesterze United takim zawodnikiem jest Paul Pogba. Francuz od jakiegoś czasu musi mierzyć się z negatywnymi opiniami na swój temat. Jak przyznał w wywiadzie pomocnik, nikt mu nie płaci za zbędne rozmowy, dlatego chce skupić się na grze. 

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, iż to właśnie Paul Pogba wpłynął od końcówki września do połowy lutego na bardzo dobre wyniki Manchester United. Francuz nie tylko strzelał gole, ale również notował asysty. Ostatnie mecze to z reguły słabe występy pomocnika. „Czerwone Diabły” mają serię trzech spotkań bez zwycięstwo w lidze. Pogba swoją grą w tym czasie z pewnością nie pomógł drużynie.

Niektórzy eksperci zaczynają otwarcie krytykować piłkarza. Paul Pogba podczas jednego z wywiadów odniósł się do negatywnych słów – To nie jest problem. Takim osobom płaci się za słowa, jakie wypowiadają przed kamerą. Ja osobiście skupiam się na wydarzeniach, które mają miejsce na boisku. Oni mogą mówić co chcą, taka ich rola. Nie płacą mi za mówienie. Dostaje pieniądze za pobyt na murawie i walkę dla drużyny. To wszystko. 

Przed Manchesterem United dwa kluczowe spotkania w Premier League. Problem w tym, że nawet ewentualne dwa zwycięstwa nie spowodują, iż klub z Old Trafford znajdzie się w czołowej czwórce. „Czerwone Diabły” muszą czekać na potknięcia rywali.

Odbierz darmowy zakład 20 zł