Prezes Lyonu potwierdza: „Mamy zainteresowanie z Juventusu, PSG, Manchesteru United oraz City”

01.05.2019

Olympique Lyon co kilka lat w swojej drużynie posiada wyjątkowy diament, o którego biją się czołowe kluby w Europie. Tym razem takim zawodnikiem jest bez wątpienia Tanguy Ndombele. O reprezentanta Francji bój stoczą takie zespoły jak Juventus, PSG oraz obie ekipy z Manchesteru.

Prezes klubu, Jean-Michel Aulas potwierdził, że jest otwarty na sprzedaż 22-latka w najbliższym okienku transferowym. 70-latek dodatkowo puścił oczko w kierunku Juventusu, do którego chciałby przenieść swojego piłkarza.

– To prawda, że Juventus jest zainteresowany Ndombele. Ale mamy też zapytania od PSG, Manchesteru United i Manchesteru City. Szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć Tanguya w Turynie, jak tworzy wspólną linię pomocy z Pjaniciem, który także występował w Lyonie. Jestem do Miralema bardzo przywiązany. Jednak nadal nie wiemy, co się wydarzy.  Póki co nie będę rozmawiał o kwocie za ten transfer. Parametr ekonomiczny jest priorytetem przy sprzedaży gracza, ale chciałbym go przenieść do Juventusu, jeśli wszystkie oferty będą takie same.

Poza zespołami wspomnianymi przez Aulasa, również w ostatnim czasie hiszpański dziennik „AS” donosił o zainteresowaniu przez Real Madryt. Zidane jest rzekomo wielkim fanem swojego rodaka i chciałby wydać na ten transfer 70-80 milionów euro.

Biorąc pod uwagę jakie zespoły złożyły zapytanie za tego zawodnika, jego odejście z Lyonu jest bardzo prawdopodobne.

Odbierz darmowy zakład 20 zł