„Zawsze będę robić to co chce. Jeśli nie, to odejdę” – Zinedine Zidane komentuje zmiany kadrowe w Realu

18.05.2019

Przed Realem kluczowe okno transferowe. Kilku zawodników na pewno opuści madrycką drużynę. Oznacza to, iż paru nowych piłkarzy pojawi się w ekipie „Królewskich”. W związku ze zmiana, na wiele rożnych pytań musi odpowiadać Zinedine Zidane. Zmiany kadrowe w zespole Francuz skomentował krótko i na temat.

W kontekście pożegnania się z Realem media wymieniają takie nazwiska jak Navas, Isco czy Bale. Zasilić klub mają natomiast tacy gracze jak Luka Jovic i Eden Hazard. Przed ostatnią kolejką LaLiga, niewielu dziennikarzy interesuje się stricte meczem zespołu ze stolicy kraju. Najczęściej padają pytania odnośnie decyzji transferowych klubu w kontekście letniego okna transferowego.

Zinedine Zidane postanowił dobitnie dać do zrozumienia mediom, kto będzie decydować o zmianach kadrowych w Madrycie – Będę wyrażać się jasno w kontekście piłkarzy, którzy będą z nami w następnym sezonie. To moja decyzja. Jak myślisz, kto jest odpowiedzialny za ten zespół? To jasne jak woda. Jestem trenerem, więc zawsze będę robić to co chcę. Jeśli nie, to odejdę. Wydaje mi się, że jest to jasne. 

W kontekście powrotu Francuza media spekulowały na temat znacznie większych praw Zidane’a na Estadio Santiago Bernabéu. Szkoleniowiec ma mieć wolną rękę w selekcji składu. Biorąc pod uwagę wypowiedzi trenera, taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!