Koniec spekulacji. Raphael Varane podjął decyzję!

22.05.2019

Patrząc na grę Realu w sezonie 2018/2019, trudno znaleźć zawodnika, o którego biłaby się cała Europa. W ekipie „Królewskich” jest jednak piłkarz, budzący od dawna zainteresowanie kilku czołowych zespołów. To Raphael Varane. Francuza łączono z przenosinami do Manchesteru United, Juventusu czy Paris Saint-Germain. Obrońca madryckiej drużyny postanowił uciąć wszelkie spekulacje. 

Jeszcze kilka miesięcy temu, francuskie media informowały o sporych wątpliwościach 26-latka w kontekście swojej przyszłości. Varane miał rozmyślać na temat zmiany otoczenia, gdyż w Madrycie osiągnął praktycznie wszystko. Na reakcję innych klubów nie trzeba było długo czekać. Zaczęły pojawiać się spekulacje o poważnym zainteresowaniu czołowych europejskich zespołów. Nie było także większą tajemnicą, iż Manchester United od lat próbuje sprowadzić Francuza do siebie.

Żadnego transferu jednak nie będzie. Wszelkie spekulacje uciął Raphael Varane – Zamierzam kontynuować swoją karierę w Madrycie przez następny sezon. Walczyliśmy oraz próbowaliśmy zrobić wszystko co w naszej mocy. Nie możemy niczego winić. Prawdą jest, że przegapiliśmy pewną iskrę w ważnych momentach sezonu. Nie prezentowałem swojego najwyższego poziomu, ale znów pokaże się najlepsza wersja Varane’a. 

Raphael Varane zanotował z Realem Madryt bardzo rozczarowujący sezon. „Królewscy” zajęli 3. miejsce w LaLiga ze stratą dziewiętnastu punktów do Barcelony. Dodatkowo, zespół ze stolicy Hiszpanii odpadł już w 1/8 finału LM.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!