Koniec wieloletniej przygody. Michał Kucharczyk żegna się z Legią Warszawa

23.05.2019

Dziesięcioletnia przygoda z klubem, przerwa tylko na samym starcie, przez wypożyczenie do Świtu Nowego Dworu Mazowieckiego. Michał Kucharczyk nie będzie występować w Legii Warszawa podczas sezonu 2019/2020. 28-latek nie otrzymał propozycji nowej umowy z klubem. 

Na temat gry Michała Kucharczyka dyskutowano dość często. Niektórzy chwalili, inni krytykowali. Co do jednej kwestii możemy być jednak zgodni. Kucharczyk bez względu na różne sytuacje w klubie, zawsze był obecny w zespole warszawskiej ekipy. Przez dokładnie dziewięć sezonów w Legii, 28-latek zdobył pięciokrotnie tytuł mistrza Polski oraz sześciokrotnie cieszył się wraz z drużyną z Pucharu Polski.

Legioniści będą walczyć o odzyskanie mistrzostwa w sezonie 2019/2020 bez Kucharczyka w składzie. Jak poinformował serwis legia.net, skrzydłowy nie otrzymał od zarządu propozycji nowej umowy. Kontrakt zawodnika ważny jest do końca czerwca tego roku. Oznacza to, iż piłkarz opuści zespół.

Jaki kierunek obierze Kucharczyk? Media najczęściej poruszały ligę turecką. W tym tygodniu media społecznościowe obiegła grafika, która sugerowała przenosiny Kucharczyka do jednego z klubów tego kraju. Zdjęcie było fałszywe, a żadna konkretna informacja nie pojawiła się jeszcze w mediach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!