Paulo Dybala zaprzecza stanowisku brata – “On mówił w swoim imieniu”
25.05.2019

Jednym z głównych piłkarzy Juventusu przymierzanym do odejścia z Turynu jest Paulo Dybala. Media sugerowały o możliwej przeprowadzce Argentyńczyka do takich klubów jak Atletico Madryt czy Manchester United. Dodatkowej pikanterii dodał wywiad brata piłkarza o ewentualnym transferze. Zupełnie inne zdanie w tej kwestii ma 25-latek. Zawodnik zdementował ostatnie doniesienia. 

Gustavo (brat Paulo) udzielił dość niespodziewanej wypowiedzi dla włoskiego radia. Przyznał on bowiem, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Dybala opuści Turyn. Taką możliwość argumentował tym, iż zawodnik potrzebuje teraz zmiany.

Oczywiście media bardzo szybko podłapały temat. Paulo Dybala z miejsca przymierzany był do kilku europejskich zespołów. Podawano także ewentualną kwotę całego transferu, która miała wynieść około 100 milionów euro.

Wszelkie spekulacje postanowił uciąć sam gracz- Wypowiedź mojego brata? On mówił w swoim imieniu. Rozmawiałem z klubem i oni wiedzą co myślę. Chcę tutaj zostać na następny sezon. Zamierzam kontynuować tutaj karierę. Oczywiście decyzja należy do Juventusu oraz nowego szkoleniowca. Tak czy inaczej, nie chcę zmieniać klubu. 

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!