Dojdzie do wielkiej wymiany na linii Inter – Manchester United?

25.05.2019

Letnie okienko transferowe będzie idealnym momentem, aby działacze Manchesteru United w końcu dokonali transferu środkowego obrońcy. Kandydatów do przejścia na Old Trafford jest kilku, a jednym z nich Milan Skriniar. Czy Słowak w końcu odejdzie z Mediolanu?

Taka informacja byłaby świetna przede wszystkim dla Romelu Lukaku, który tym samym mógłby powędrować w drugą stronę. Belg spadł w hierarchii drużyny Ole Gunnara Solskjaera i liczy, że latem zmieni otoczenie. „Czerwone Diabły” oczekują jednak za swojego napastnika dość pokaźnej sumy, a ekipa z Mediolanu nie będzie raczej w stanie sprostać tym wymaganiom.

Wszystko zatem idealnie układa się w stronę wymiany. Z takiego ruchu na pewno ucieszyłby się także Antonio Conte (przyszły szkoleniowiec włoskiej ekipy), który jest wielkim entuzjastą talentu 26-latka.

Czy jednak Old Trafford to rzeczywiście odpowiedni kierunek dla Skriniara? Kilka tygodni temu media donosiły, że jego kupnem zainteresowanie wykazuje także Manchester City. Po odejściu Vincenta Kompany’ego, Pep Guardiola z pewnością zechce wzmocnić środek obrony, a reprezentant Słowacji wydaje się idealnym kandydatem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!