Rivaldo – „Barcelona potrzebuje Neymara, by ponownie sięgnąć po Ligę Mistrzów”

29.05.2019

Plotki, ploteczki. W trakcie letniego okna transferowego musimy być przygotowani na ogromną liczbę doniesień, w kontekście zmian barw klubowych przez poszczególnych piłkarzy. Obecnie jednym z głównym tematów jest Neymar. Niektóre hiszpańskie źródła zasugerowały, iż Brazylijczyk może wrócić na Camp Nou. Według legendy futbolu, Rivaldo, taka decyzja wyszłaby na plus Barcelonie. 

Z pewnością nie tak wyobrażał sobie Neymar przyszłość w PSG. Paryski klub nadal nie może podbić Ligi Mistrzów. Dodatkowo 27-latek nie jest największą gwiazdą swojej drużyny, o czym tak bardzo marzył. Na czele mistrza Francji ewidentnie jest Kylian Mbappe. Taki rozwój sytuacji powoduje, iż Neymar może przemyśleć ewentualną zmianę otoczenia.

Neymar ponownie w Barcelonie? Takiego scenariusza nie wykluczają niektóre źródła. Według hiszpańskim mediów, „Duma Katalonii” postara się wyciągnąć 27-latka z PSG, oferując kogoś z dwójki Coutinho-Dembele. Ewentualny powrót piłkarza do klubu pozytywnie ocenia Rivaldo – Transfer Neymara byłby świetnym ruchem. W szczególności, jeśli weźmiemy pod uwagę to, co stało się w tym sezonie. W mojej opinii Barcelona potrzebuje Neymara, by ponownie sięgnąć po Ligę Mistrzów. On ma wiele jakości oraz odpowiedni charakter, by przywrócić ten puchar na Camp Nou. 

Rzeczywiście transfer Neymara byłby dobrym rozwiązaniem dla Barcelony?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!