Będzie wyprzedaż? Barcelona pod ścianą, został jej miesiąc

31.05.2019

Wszyscy zastanawiamy się, jakie wzmocnienia szykują się w klubie ze stolicy Katalonii. Przybędzie de Jong, wciąż mówi się o de Ligcie, Griezmannie, ostatnio na tapetę wrócił także temat Neymara. Jak jednak wiadomo, wszystko działa w dwie strony.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Barcelona musi kupować, ale zachować balans i równowagę, musi także sprzedawać. Już wcześniej wymieniano kilka nazwisk, które mogą pożegnać się z Camp Nou. Wszystko jednak wskazuje na to, że Barcelona będzie musiała uwinąć się z tym szybciej. Dużo szybciej.

Jak poinformowało „Catalunya Radio”, w klubie sytuacja jest dość napięta. Barcelona do końca czerwca musi „spiąć” budżet płacowy za poprzedni rok, jednak by wszystko było jak należy, potrzebuje… 70 milionów euro. Wiele wskazuje na to, że zawodników właśnie za taką kwotę musi sprzedać w ciągu najbliższego miesiąca.

Teoretycznie nie jest to wielka tragedia, w końcu z klubem i tak miało pożegnać się kilku graczy. Problem stanowi jednak krótki czas i fakt, że w wielu ligach okno transferowe otwiera się… 1 lipca. Nie dotyczy do Premier League i dużo wskazuje na to, że właśnie tam może trafić kilku zawodników. Jest zainteresowanie Andre Gomesem, Malcoma łączy się z Tottenhamem, mówi się także o Umtitim. Czy uciekające dni sprawią, że Barcelona urządzi „wyprzedaż” i zgodzi się na nieco niższe ceny?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!