Netflix umie w reklamę. Polski piłkarz w zapowiedzi kolejnego sezonu serialu “Dom z papieru”!
02.06.2019

Niewiele seriali zrobiło taką samą furorę w ostatnim czasie jak “Dom z Papieru”. Jest to jedna z najczęściej wymienianych i oglądanych produkcji Netflixa. Nic dziwnego, że firma ta postarała się o odpowiednią reklamę nowego sezonu. W zapowiedzi trzeciej części występuję polski piłkarz!

Już w te wakacje ma wrócić długo wyczekiwana trzecia odsłona hiszpańskiego serialu. Dwie poprzednie sezony wykreowały niesamowite zainteresowanie tą produkcją. Dlatego też, podejmowane są odpowiednie działania marketingowe, by zgromadzić i zainteresować jeszcze większą grupę ludzi. Tym razem, Netflix idealnie wykorzystał okoliczności, by wprowadzić zapowiedź sezonu.

W połowie finałowego meczu Ligi Mistrzów, Netflix wypuścił krótki materiał związany z serialem, na którym możemy zobaczyć… Krzysztofa Piątka. Polski napastnik w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność dzięki występom w Genoi oraz Milanie. Pozycja Piątka poprawiła się nie tylko w aspektach sportowych. 23-letni zawodnik jest o wiele bardziej rozchwytywany w kontekście marketingowym.

Trzeba pochwalić Netflix za wybór piłkarza. Biorąc pod uwagę cieszynkę napastnika Milanu, Krzysztof Piątek wydaje się idealnym kandydatem na zawodnika, który mógłby wystąpić w takim materiale promującym.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 3.00
Valencia – Atletico Madryt
Zwycięzca meczu
X
kurs 4.40
Monaco – Montpellier
Zwycięzca meczu
2
kurs 1.77
Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.09
FC Koeln – Bayern Monachium
Liczba goli 4,0
+
1500PLN
50zł free!
MEGABONUS