Juventus i Napoli stoczą bój o piłkarza Tottenhamu

04.06.2019

Dość prawdopodobne odejście Joao Cancelo sprawia, że Juventus latem rozglądanie się za poszukiwaniem nowego prawego obrońcy. Jednym z kandydatów do zasilenia „Starej Damy” jest Kieran Trippier.

Dla Anglika nie był to najbardziej udany sezon w piłkarskiej karierze. Po świetnym mundialu, forma 28-latka zanotowała spory regres, choć Mauricio Pochettino konsekwentnie na niego stawiał. Mimo to przyszłość wychowanka Blackburn nadal nie jest jasna.

Tutaj pojawia się pole do popisu dla Juventusu. Zgodnie z informacjami „Sky”, mistrz Włoch postrzega w Trippierze idealnego następcę dla Joao Cancelo, który z kolei jest łączony z przenosinami do Manchesteru United oraz City. W grze o zakontraktowanie reprezentanta Anglii jest także Napoli. Carlo Ancelotti jakiś czas temu przyznał, że zarząd klubu dyskutuje nad tym transferem.

Sam zainteresowany przyznaje, że nie jest pewny jak potoczy się jego dalsza kariera, ale stwierdził, że wolałby pozostać w Anglii, jeśli opuści Tottenham.

– Chcę zostać w Anglii. Ale co więcej mogę zrobić? Zobaczymy, co się stanie i jak zareaguje na to klub. Obecnie widzę sporo spekulacji na temat mojego odejścia, więc zobaczymy co się wydarzy przed sezonem. Tottenham był dla mnie bardzo dobry w ciągu ostatnich kilku lat.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!