Juventus pokonał Inter w walce o skrzydłowego. Szykuje się wielki transfer w Serie A

05.06.2019

Pokonanie jednego z największych rywali ligowych w walce o zawodnika na rynku transferowym z pewnością musi smakować wybornie. Przekonał się o tym Juventus, który osiągnął osobiste porozumienie z Federico Chiesą. Czy 21-latek ostatecznie jednak zasili „Starą Damę”?

Zgodnie z informacjami włoskiego dziennikarza Fabrizio Romano, skrzydłowy ustalił warunki swojego 5-letniego kontraktu, dzięki któremu netto zarobi 5 milionów euro. Teraz jednak przed mistrzem Włoch trudne negocjacje z Fiorentiną, która z pewnością zechce „wydoić” najbogatszy klub z Serie A.

Największym problemem dla Juventusu będzie zapewne zmiana właściciela w Fiorentinie, co nieco utrudni jakiekolwiek rozmowy nad tym transferem. Mimo to chęć zawodnika do przenosin z pewnością powinna dać do zrozumienia ekipie z Florencji, że wszystko jest już pozamiatane.

Chiesa jest obecnie wyceniany na 70 milionów euro. Jego transfer z pewnością wymusi na klubie z Turynu sprzedaż jednego ze skrzydłowych. Mowa tutaj przede wszystkim o takich graczach jak Douglas Costa oraz Juan Cuadrado.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!