Leo Messi komentuje falstart Argentyny – “Musimy podnieść głowy”
16.06.2019

Reprezentacja Argentyna nie rozpoczęła Copa America najlepiej. Jeden z faworytów turnieju, przegrał pierwszy mecz z Kolumbią 0-2. Tym samym, sytuacja ekipy Scaloniego nieco się pokomplikowała. Nie można jednak skreślić reprezentacji po jednym spotkaniu. Leo Messi zaapelował w pomeczowym wywiadzie o szybki powrót na właściwe tory.

Dla gwiazdy Barcelony być może jest to jedna z ostatnich okazji, by sięgnąć razem z reprezentacją po puchar. Nie od dziś wiadomo, że wyniki kadry są dla 31-latka trudnym tematem do rozmów. Argentyna od lat nie może pochwalić się żadnym osiągnięciem, a wszelkie porażki i niepowodzenie spadają najczęściej na najlepszego zawodnika drużyny.

Biorąc pod uwagę problemy zdrowotne Neymara, Argentyna przed startem Copa America była wymieniana jako jeden z faworytów do triumfu w całym turnieju. Zmagania w tych rozgrywkach, kadra Scaloniego nie rozpoczęła najlepiej. “Albiceleste” przegrali mecz z Kolumbią 0-2.

Rezultat spotkania postanowił skomentować kapitan zespołu, Leo Messi – Są pewne pozytywy, które wskazują, że możemy z tego wyjść. Jesteśmy gotowi, by zaakceptować to wyzwanie. Nie ma czasu na żadne narzekanie, musimy podnieść głowy, gdyż w turnieju nic nie zostało przesądzone. Kolumbia bardzo dobrze utrzymywała się przy piłce, jednakże nie stworzyli klarownych sytuacji. W momencie, gdy wykonaliśmy krok do przodu, oni strzelili gola.

Argentyna w dwóch pozostałych grupowych meczach zmierzy się z Paragwajem oraz Katarem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO