„Narobili sporo syfu, nie korzystając przy tym z VARu, to niewiarygodne” – Leo Messi wściekły po półfinale Copa America!

03.07.2019

Klasyk Ameryki Południowej padł łupem Brazylii. To gospodarz tegorocznego turnieju Copa America wygrał mecz z Argentyną 2-0. Sporo pretensji do decyzji sędziowskich miał Leo Messi. Reprezentant Argentyny tuż po spotkaniu był mocno zawiedziony postawą sędziów.

Już w 19. minucie spotkania na prowadzenie wyszła Brazylia po golu Gabriela Jesusa. W pierwszej połowie, więcej sytuacji bramkowych wykreowali sobie Argentyńczycy, jednakże żadna akcja nie zakończyła się przez nich strzał na bramkę. Druga część spotkania wyglądała podobnie. To Albiceleste stworzyli sobie więcej okazji, ale gola ponownie zdobyła Brazylia. Tym razem trafienie dla Canarinhos strzelił Firmino.

Sporo pretensji do decyzji sędziowskich miał Leo Messi. Argentyńczyk nie krył swojego niezadowolenia w pomeczowej wypowiedzi – Oni nie byli lepsi od nas. Szybko znaleźli drogę do bramki, a następnie zdobyli gola po tym, jak sędzia nie gwizdnął jedenastki na Aguero. Narobili sporo syfu, nie korzystając przy tym z VARu, to niewiarygodne. Taka sytuacja miała miejsce przez cały mecz. Nie ma dla nas wymówek, lecz trzeba na to spojrzeć jeszcze raz, przeanalizować. Możemy mieć nadzieję, że CONMEBOL coś z tym zrobi.

W drugim półfinale Chile zmierzy się z Peru. Zwycięzca zagra oczywiście o puchar z Brazylią, natomiast przegrana ekipa będzie rywalizować z Argentyną o trzecie miejsce.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!