Wielka bitwa o wychowanka Barcelony. W grze Manchester United, Liverpool oraz Bayern Monachium

03.07.2019

W 2014 roku Barcelona być może straciła jeden z największych talentów współczesnej La Masii. To wówczas bowiem do Dinama Zagrzeb odszedł Dani Olmo, który dziś jest wyceniany na 35 milionów funtów.

Hiszpan ma za sobą udany turniej EURO U21, w którym wraz z reprezentacją Hiszpanii udało mu się odnieść końcowy triumf. Nic zatem dziwnego, że jego osobę zauważyli skauci wielu najlepszych klubów, na czele z Manchesterem United, Liverpoolem, Bayernem Monachium, Paris Saint-Germain, Borussią Dortmund i Interem Mediolan.

Według doniesień w Chorwacji, United chętnie zakontraktuje tego rozgrywającego już podczas tego okienka i są gotowi zapłacić za niego wspomnianą wycenę. Do tej pory „Czerwone Diabły” negocjowali z Newcastle przenosiny Seana Longstraffa, ale „Sroki” za Anglika oczekują także sporych pieniędzy.

Olmo pomimo zaledwie 21 lat, ma już za sobą ponad 100 występów w pierwszej drużynie z Zagrzebia. Na mistrzostwach Europy U21 we Włoszech pomocnik rozegrał wszystkie spotkania nie licząc pierwszego meczu przeciwko gospodarzowi turnieju.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!