“Koniec wyścigu”. Dyrektor AS Roma wygadał się, gdzie zagra Barella!
05.07.2019

Włoska piłka po kilka latach posuchy znów dostała pokolenie, w którym można znaleźć wiele młodych talentów. Jednym z nich jest bez wątpienia 22-letni Nicolo Barella, oficjalnie wciąż pomocnik Cagliari.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

O młodym Włochu głośno zrobiło się już zimą, kiedy dość mocno łączyło się go z przenosinami do Chelsea. Do transferu ostatecznie nie doszło, jednak stało się jasne, że latem klub z Sardynii straci swojego wychowanka. Cagliari stało się po prostu za małe.

Długo zastanawialiśmy się, który zespół ostatecznie będzie najbardziej nieugięty. Teraz wydaje się, że znamy odpowiedź. Wszystko za sprawą słów Gianluki Petrachiego, dyrektora sportowego AS Roma, która brała udział w wyścigu po 22-latka. – Barella nie dołączy do Romy. Zdecydował przenieść się do Interu, do Antonio Conte. Koniec wyścigu – ogłosił 50-latek.

To ciekawe, bo zawodnika ostatnio widziano w Paryżu.. Jeśli jednak nic się kolokwialnie “nie wysypie”, a słowa Petrachiego się potwierdzą, Antonio Conte dostanie kolejnego już świetnego zawodnika do budowanego przez siebie projektu. Dołączając do tego zainteresowanie m.in. Romelu Lukaku, Inter w końcu może mieć szansę, by namieszać w czołówce Serie A. Czy tak będzie?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO