Morata na stałe w Atletico? Madrycki klub zamierza wykonać odpowiednie kroki!

05.07.2019

W Atletico jesteśmy świadkami ogromnych zmian. Kilku podstawowych zawodników pożegnało się z madrycką ekipą. Zarząd nie zamierza tracić kolejnego gracza, który miał wpływ na wyniki drużyny w sezonie 2018/2019. Alvaro Morata tego lata może przenieść się na stałe do LaLiga!

W trakcie zimowego okna, hiszpański napastnik trafił do Atletico na zasadzie 18-miesięcznego wypożyczenia. Los Rojiblancos otrzymali także w umowie możliwość wykupu piłkarza po okresie wypożyczenia. Dla obu stron wydawał się to dobry interes. Chelsea pożegnała się z zawodnikiem, który kompletnie nie spełnił oczekiwań, tym samym zwolnił obciążenie płac, natomiast Atletico zyskało napastnika, który może przydać się w układance Simeone.

Po wielkiej transakcji, jaką niewątpliwie była przeprowadzka Joao Felixa do Atletico, zarząd „The Blues” znalazł okazję, by wykorzystać wielkie zmiany w Madrycie na zrealizowanie definitywnego transferu Moraty już latem. Jak informowały media, Chelsea przedstawiła jasne warunki. Morata zostanie wykupiony już teraz albo Hiszpan wraca na Stamford Bridge.

Według doniesień The Telegraph, przysłowiowe pogrożenie palcem zadziałało na zarząd madryckiego klubu. Atletico przygotowuje ofertę za 26-latka. Na tę chwilę nie wiadomo o jakich konkretnie pieniądzach mowa.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!