Robert Lewandowski na dłużej w Bayernie. Polak podpisze nowy kontrakt!

06.07.2019

Ewentualnym transferem Roberta Lewandowskiego media żyły przez kilka lat. Polaka łączono z przenosinami do Realu, PSG, Manchesteru United czy Chelsea. Żadnej wielkiej transakcji z udziałem 30-latka jednak nie będzie. Lewandowski zwiąże się z Bayernem nową umową!

Coraz częściej pojawiały się głosy w kontekście nowego kontraktu Roberta. Bawarczycy byli zadowoleni z postawy napastnika w trakcie sezonu 2018/2019, natomiast sam Robert przestał zawracać sobie głowę ewentualną przeprowadzką do nowego klubu. Jak informuje Sky Sports, przedstawiciele Polaka doszli do porozumienia z klubem w sprawie nowej umowy.

Robert Lewandowski ma podpisać kontrakt do 2023 roku. Co ciekawe, początkowo sugerowano, iż 30-latek przedłuży obecną umowę tylko o rok. Taka decyzja może dać kibicom jasny sygnał. Lewandowski zamierza napisać wielką historię w Bayernie, a kolejne lata gry dla niemieckiego zespołu tylko mu w tym pomogą.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski na początku marca pobił rekord Bundesligi. Po dwóch strzelonych golach w spotkaniu z Wolfsburgiem, Robert został najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii ligi niemieckiej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!