Manchester United przygotowuje ofertę za piłkarza Newcastle!

06.07.2019

Jak to w zwyczaju bywa, Manchester United aktywnie działa na rynku transferowym. Klub zasilił już swoją ekipę dwoma zawodnikami. Na tych wzmocnieniach zakupy „Czerwonych Diabłów” się nie skończą. Zespół z Old Trafford planuje transfery pomocników. Jedną z opcji jest Sean Longstaff. Wymagania „Srok” mogą jednak szybko zakończyć spekulacje odnośnie tej transakcji. 

W sezonie 2018/2019, Sean Longstaff zadebiutował na boiskach Premier League. 21-latek wystąpił w dziewięciu ligowych spotkaniach, strzelając jednego gola oraz zaliczając jedną asystę. Pomocnik nie mógł zakończyć rozgrywek wraz z zespołem, gdyż na początku marca, Longstaff nabawił się poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła go na kilka miesięcy.

W trakcie tych dziewięciu meczów, Sean najwidoczniej zaimponował swoją grą przedstawicielom Manchester United. Jak informuje Sky Sports, „Czerwone Diabły” przygotowują ofertę za Anglika. Newcastle nie zamierza jednak sprzedawać zawodnika. „Sroki” zrobią wyjątek, gdy na stole pojawi się oferta w wysokości minimum 50 milionów funtów. Klub chce otrzymać nawet większe pieniądze, niż Manchester United wydał na Wan-Bissakę.

Być może naciski samego piłkarza na transfer zmniejszą wymagania Newcastle. Kilka dni temu, klub opuścił bardzo ważny piłkarz. Ayoze Perez od sezonu 2019/2020 będzie nosić koszulkę Leicester. Wcześniej z drużyną pożegnał się Rafael Benitez. Nie trzeba zatem mówić, jak nieciekawa jest sytuacja „Srok” przed nowymi rozgrywkami.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!