Leo Messi ponownie nie owija w bawełnę. Argentyńczyk sugeruje korupcję!

07.07.2019

Szerokim echem odbijają się wypowiedzi Messiego na Copa America. Argentyńczyk nie zamierza skrywać swoich odczuć, jasno wyrażając zdanie na dany temat. Tym razem, po spotkaniu o trzecie miejsce, piłkarz Barcelony zasugerował, iż w futbolu Ameryki Południowej istnieje korupcja. 

Dość odważnie Leo Messi wypowiedział się po rywalizacji z Brazylią. Piłkarz dał do zrozumienia mediom, że sędziowie wspomnianego meczu mieli ogromny wpływ na ostateczny wynik starcia. Po spotkaniu z Chile w ramach zmagań o trzecie miejsce Copa America, Messi poszedł o krok dalej.

Piłkarz otwarcie przyznał, że w CONMEBOL funkcjonuje jawna korupcja – Nie ma żadnych wątpliwości, że wszystko przygotowane jest pod Brazylię. Mam nadzieję, że VAR oraz sędziowie nie odegrają kluczowej roli w finale. Liczę, że Peru powalczy o zwycięstwo, jednakże to będzie bardzo trudne. Nie chcę być częścią tej korupcji, nie powinniśmy brać udziału w tym nieszczęściu, którego doznaliśmy na Copa America. Mogliśmy dotrzeć do finału, jednakże korupcja, sędziowie i cała reszta powstrzymała ludzi, którzy cieszą się piłką. Zawszę staram się mówić prawdę. Chcę być szczery. To zapewnia mi wewnętrzny spokój.

Leo Messi może mieć spore pretensje po meczu o trzecie miejsce. Zawodnik Barcelony otrzymał bowiem czerwoną kartkę, którą trudno tak naprawdę wytłumaczyć.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!