Będzie niespodzianka? David Neres zabrał głos w sprawie swojej przyszłości
08.07.2019

“Wielki Ajax” z sezonu 2018/2019 znajduje się w naturalnym stanie “rozkładu”. Najważniejsi zawodnicy są kuszeni przez większe kluby, a filary zmieniły barwy lub są tego bardzo blisko.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jednym z nich w minionej kampanii był bez wątpienia David Neres, fenomenalny Brazylijczyk, który zwrócił na siebie uwagę całej Europy. 22-latek świetnie poczyna sobie zarówno na lewej jak i prawej stronie ataku, a wiele klubów chętnie powitałoby go u siebie.

Problemem jest na pewno kwota, jakiej oczekuje Ajax za zawodnika, którego umowa obowiązuje do 2022 roku. Mówi się, że klub nie chce tracić w jednym okienku tylu kluczowych zawodników, a przekonać władze mogłaby jedynie oferta opiewająca na 80-90 milionów. Tyle nikt raczej (jeszcze) nie da, co najwidoczniej zaakceptował sam Neres.

– Moja przyszłość jest w Ajaksie – odpowiedział 22-latek na pytanie, co dalej z jego karierą. Trzeba przyznać, że sytuacja klubu nie wygląda tak źle, jak wydawało się, że będzie. Myśleliśmy, że największe gwiazdy szybko znajdą nowych pracodawców, tymczasem wciąż są w klubie. Oczywiście – wciąż ważą się losy Zyiecha czy Van de Beeka, jednak pozostanie w Amsterdamie Neresa będzie dla kibiców miłą niespodzianką.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP