Będzie niespodzianka? David Neres zabrał głos w sprawie swojej przyszłości

08.07.2019

„Wielki Ajax” z sezonu 2018/2019 znajduje się w naturalnym stanie „rozkładu”. Najważniejsi zawodnicy są kuszeni przez większe kluby, a filary zmieniły barwy lub są tego bardzo blisko.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jednym z nich w minionej kampanii był bez wątpienia David Neres, fenomenalny Brazylijczyk, który zwrócił na siebie uwagę całej Europy. 22-latek świetnie poczyna sobie zarówno na lewej jak i prawej stronie ataku, a wiele klubów chętnie powitałoby go u siebie.

Problemem jest na pewno kwota, jakiej oczekuje Ajax za zawodnika, którego umowa obowiązuje do 2022 roku. Mówi się, że klub nie chce tracić w jednym okienku tylu kluczowych zawodników, a przekonać władze mogłaby jedynie oferta opiewająca na 80-90 milionów. Tyle nikt raczej (jeszcze) nie da, co najwidoczniej zaakceptował sam Neres.

– Moja przyszłość jest w Ajaksie – odpowiedział 22-latek na pytanie, co dalej z jego karierą. Trzeba przyznać, że sytuacja klubu nie wygląda tak źle, jak wydawało się, że będzie. Myśleliśmy, że największe gwiazdy szybko znajdą nowych pracodawców, tymczasem wciąż są w klubie. Oczywiście – wciąż ważą się losy Zyiecha czy Van de Beeka, jednak pozostanie w Amsterdamie Neresa będzie dla kibiców miłą niespodzianką.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!