Ile można było zarobić na trzech finałach?

09.07.2019

W ostatnią niedzielę mieliśmy do czynienia z sytuacją, która marzy się każdemu miłośnikowi piłki nożnej. Otóż w ten wyjątkowy dzień doszło do trzech międzynarodowych finałów: Copa America, Mistrzostw Świata Kobiet i Gold Cup CONCACAF. Sprawdźmy zatem ile można była zgarnąć, grając „stówkę” na poszczególne typy spośród tych finałów.

Wszystkie mecze rozstrzygnęły się w regulaminowym czasie gry i wygrywali w nich faworyci. Gdybyście zagrali na nich na jednym kuponie, to zgarnęlibyście 460.27 zł. Za niespodziankę można uznać to, że Peru strzeliło gola Brazylii. Alisson nie stracił do tej pory bramki od początku Maja. Jeżeli zagralibyście na to, że w finale Copa America obie drużyny strzelą gola, dostalibyście 231.44 zł, a za over 3.5 – 286 zł. W dwóch pozostałych finałach za zagranie na jednym kuponie na to, że obie drużyny nie zdobędą bramki moglibyście dostać przelew warty 329.31 zł. A za zagranie na under 2.5 w obu meczach – 289.40 zł.

Niby pewniaczki, ale jednak trzeba i takie coś zagrać. W tym tygodniu polskie zespoły czekają zmagania w europejskich pucharach i jak mamy wątpliwości co do wyniku Piasta, tak nie mamy ich odnośnie meczów Legii i Cracovii. Może warto by było zagrać oba mecze na jednym kuponie?