Kolejny zawodnik Manchesteru United chce opuścić Old Trafford. „Jest w orbicie zainteresowania wielkiego klubu”

09.07.2019

Ole Gunnara Solskjaera z pewnością czeka trudne lato. Publicznie chęć odejścia z Manchesteru United, za pomocą swoich agentów, wyraziło już dwóch piłkarzy – Paul Pogba oraz Romelu Lukaku. Kolejnym zawodnikiem może być Victor Lindelof, którego przedstawiciel wspomniał o zainteresowaniu wielkiego zespołu.

W zeszłym sezonie Szwed był najlepszym obrońcą „Czerwonych Diabłów” w czasie dość trudnego sezonu. Nic zatem dziwnego, że Solskjaer obawia się o przyszłość swojego piłkarza w jego zespole. 24-latek nadal ma jednak dwa lata na swojej umowie z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

– Lindelof jest w orbicie zainteresowania wielkiego klubu europejskiego, ale opuszczenie Manchesteru zależy tylko od United – stwierdził Hasan Cetinkaya w „El Mundo Deportivo”.

Wspomnianym klubem najprawdopodobniej jest Barcelona, która po zrezygnowaniu z Matthijsa De Ligta wciąż szuka odpowiedniej klasy defensora. United z kolei planuje zakup Harry’ego Maguire’a, ale Leicester postawiło przed obiema ekipami z Manchesteru zaporową cenę w wysokości 90 milionów funtów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!