Strach ma wielkie oczy? Dembele walczy o swój byt w Barcelonie
10.07.2019

Neymar, Griezmann, do tego a do tego przecież Messi, Suarez, Dembele i Coutinho. Ofensywa Barcelony na papierze może wyglądać w kosmiczny wręcz sposób, ale najbardziej prawdopodobne jest to, że wtedy ktoś (Dembele/Coutinho) ją opuści.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Ousmane Dembele trafiał na Camp Nou jako ogromny talent, który po okresie aklimatyzacji miał był wartością dodaną drużyny. Czas jednak mijał, i mimo że długo wybaczano mu wiele rzeczy, cierpliwość w końcu zaczęła się kończyć. Szczególnie wtedy, kiedy Francuz zaczął spóźniać się na treningi i nie myśleć w profesjonalny sposób, jak na najwyższy poziom przystało.

W obliczu możliwości przeprowadzenia tak wielkich transferów wydaje się, że Dembele zaczął zdawać sobie sprawę z tego, co może się wydarzyć. Chcąc jednak kontynuować swoją karierę w Barcelonie, 22-latek pozytywnie zaskoczył. Jak poinformował klub, Francuz wraz ze swoim rodakiem Todibo wrócił do treningów prawie tydzień wcześniej, niż zakładały plany.

Zawodnicy, którzy nie brali udziału w Copa America, mają stawić się na badaniach medycznych w niedzielę 14 lipca, by dzień później odbyć pierwszy trening. Dembele poza tym miał poprosić także o personalnego trenera, by pod każdym względem być jak najlepiej przygotowanym do przekonywania do siebie Ernesto Valverde. Oby taka postawa została u niego (i jego młodszego rodaka) jak najdłużej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP