Była żona Boruca walczy o alimenty i mango za…900 zł miesięcznie [FOTO]

10.07.2019

Artur Boruc zwykle jest uznawany za osobę bezkompromisową, która publicznie mówi to, co myśli. Tym razem polski bramkarz postanowił wprowadzić te praktykę w walce z byłą żoną o wysokość alimentów na 11-letniego syna.

39-latek dzięki swojemu profilowi na Instagramie przedstawił listę żądań jego byłej partnerki – Katarzyny Modrzewskiej. Na pierwszy rzut oka są one niewytłumaczalne.

View this post on Instagram

Dzień dobry… Dla mnie zawsze liczyło się dobro moich dzieci wiec nie biegam do tabloidów z pretensjami. Miarka się troche przebrała… Po pierwsze nie zostawiłem żony w ciąży, już rok przed ciąża bylismy już w separacji. To tak na marginesie. Reszta to detale, które maja małe znaczenie i możecie sobie dopisać… Tutaj macie mały fragment wniosku o podwyższenie alimentów do 20 tys na 11 letnie dziecko. Musicie zagłębić się w szczegóły żeby zobaczyć i zrozumieć z czym mam do czynienia od 11 lat… Jedyny okres kiedy nie płaciłem alimentów to wtedy kiedy nie miałem informacji, które konto nie było połączone z afera wyłudzeń od niepełnosprawnych a Modrzewska siedziała w więzieniu. Mało tego… Ciekawostka!!! Siedem lat temu sad zasadził zwrot nadpłaconych alimentów na Modrzewska (tak płaciłem na NIĄ alimenty przez 3 lata). 150 tys nie zobaczyłem do dziś… Dodam tylko, ze obowiązek utrzymania dzieci leży po obu stronach. Jak Modrzewska może zadać 20 tys skoro jedyny jej dochód to alimenty i ewentualne szemrane biznesy. Pozdrawiam serdecznie i życze miłego dnia!!!!

A post shared by Artur Boruc (@arturboruc) on

(Do przeskoczenia na drugą część pisma zalecamy użycia strzałek)

Wszystkie sumy powinny po zaakceptowaniu zostać przesłane na konto Modrzewskiej co miesiąc. Łącz nie jest to 20 tysięcy złotych. Dla jednych są to ogromne pieniądze, dla Artura jakaś tam część jego tygodniówki w Bournemouth.

Najbardziej bawi jednak pewien fragment o mango.

Jedno mango za 30 zł? W mediach społecznościowych zaczął się spory roast kobiety i wcale nie jesteśmy tym zdziwieni.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!