Bayern nie składa broni. Niemiecki klub wierzy w transfer zawodnika Chelsea!

10.07.2019

Nie jest żadną tajemnicą, iż Bayern widzi w swoich szeregach Calluma Hudsona-Odoia. O Anglika niemiecki zespół starał się w trakcie zimowego okna transferowego. Próby mistrza Bundesligi zakończyły się jednak fiaskiem. Mimo ostatnich doniesień mediów z Wysp o możliwym nowym kontrakcie 18-latka, Bawarczycy nie zamierzają składać broni w sprawie transferu Calluma. 

Dziennikarze związani z Chelsea mówią zgodnie. Callum Hudson-Odoi w najbliższym czasie podpisze nową umowę z „The Blues”. Na zmianę decyzji zawodnika miał mieć wpływ Frank Lampard. Nowy szkoleniowiec londyńskiej ekipy zamierza powierzyć młodemu graczowi ważną rolę w zespole. Źródła sugerowały także o możliwym przejęciu przez Anglika numeru dziesięć na koszulce po Edenie Hazardzie.

Cały czas inne zdanie na temat przyszłości Hudsona mają niemieckie media. Christian Falk konsekwentnie zaznacza, że piłkarz nie podjął jeszcze decyzji, a Bayern ma duże szanse na sprowadzenie gracza teraz lub w 2020 roku, gdy jego kontrakt z Chelsea zakończy swój kres. Odnośnie piłkarza wypowiedział się ponownie Hasan Salihamidzic. Ton wypowiedzi współgra z doniesieniami niemieckich źródeł – Moja opinia odnośnie Calluma Hudsona-Odoia się nie zmieniła. 

Na rozwiązanie tej sprawy zapewne będziemy musieli poczekać do momentu, gdy Anglik nie podpisze nowej umowy lub Chelsea nie zaakceptuje oferty od Bayernu. Przez najbliższe dni (a nawet tygodnie) media będą przekrzykiwać się na temat swojej racji.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!