Manchester United poszukuje alternatywy dla Maguire’a. Klub sięgnie po defensora z Serie A?

11.07.2019

Zarząd Leicester w kontekście Harry’ego Maguire’a wydaje się nieugięty. Żądania „Lisów” odnośnie kwoty transferu są na tyle duże, iż Manchester United zaczyna powoli szukać na rynku alternatywy. Być może „Czerwone Diabły” sięgną po defensora z Serie A. Jak informują media, klub wystosował już nawet zapytanie w sprawie obrońcy!

Nikola Milenkovic znalazł się na radarze ekipy z Old Trafford. Serb od 2017 roku występuje w Fiorentinie, do której trafił z Partizana Belgrad. Ostatni sezon był dla 21-latka całkiem udany. Nikola rozegrał praktycznie całe rozgrywki (34 spotkania w Serie A), zdobywając przy tym nawet trzy bramki.

Postawa zawodnika wzbudziła zainteresowanie „Czerwonych Diabłów”. Jak donoszą włoskie media, Manchester United wystosował specjalne zapytanie odnośnie ewentualnej sprzedaży Milenkovicia przez Fiorentinę. Według źródeł, klub może oczekiwać za piłkarza około 50 milionów euro.

Byłaby to nieco tańsza opcja, aniżeli Harry Maguire. Leicester cały czas żąda za defensora kwotę w wysokości 85 milionów funtów. Biorąc pod uwagę możliwe inne wydatki ekipy z Old Trafford w trwającym oknie, być może zespół zdecyduje się właśnie na serbskiego obrońcę!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!