Barcelona zapytała o transfer Van Dijka?!

12.07.2019

Virgil Van Dijk w poprzednim sezonie okazał się jednym z architektów zwycięstwa Liverpoolu w Champions League. Lidera defensywy „The Reds” w swoim zespole chciałaby mieć z pewnością każda drużyna na świecie. Czy jednak ktokolwiek w tym momencie potrafiłaby przekonać 28-latka do odejście z Anfield?

Sprawdzić to postanowiła Barcelona, która rzekomo zapytała o możliwość transferu reprezentanta „Oranje”. Zgodnie z informacjami Johna Crossa, dziennikarza „Mirro”, agenci zawodnika nie byli tym zainteresowani.

– To prawda, że Barcelona zapytała o dostępność Van Dijka. Władze hiszpańskiego klubu dość szybko otrzymali odpowiedź od przedstawicieli Holendra. Od tej pory nie zadali sobie trudu, aby dalej to robić – stwierdził szef sekcji piłkarskiej „Mirror”.

Holenderski obrońca dołączył do Liverpoolu w styczniu 2018 roku za 75 milionów funtów. Ile kosztowałby dziś? Trudno jasno to sprecyzować, tym bardziej, że nie jest już najmłodszym piłkarzem. Mimo to trudno obecnie wskazać jakikolwiek powód, dla którego były piłkarz Southampton miałby opuścić aktualny klub.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!