PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie. Platforma dołącza do oferty dwa kanały nc+!

12.07.2019

Stało się. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać zmagania polskiej ekstraklasy. Jak poinformował serwis SAT kurier, wspomniana platforma dzięki zawartej umowie z Canal+, udostępni swoim klientom dwa kanały – Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4. 

Kilka dni temu pojawiła się w mediach informacja o zmianach w ofercie nc+. Platforma postanowiła wypuścić dwa kanały, gdzie transmitowane będą wszystkie mecze PKO Ekstraklasy. Można przypuszczać, iż taki ruch nie był bezpodstawny. W piątek serwis SAT kurier poinformował o umowie Cyfrowego Polsatu z nadawcą Canal+.

Na temat zmian w ofercie CP wypowiedział się Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii – Dla polskiego widza i kibica to świetna wiadomość. PKO Ekstraklasa jest po prostu częścią niezbędnika każdego kibica piłki nożnej. Od teraz oferujemy więc już komplet tego, czego może chcieć widz w polskim i europejskim futbolu. Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca.

Na ten moment trudno powiedzieć, czy abonenci Cyfrowego Polsatu będą dopłacać, by zobaczyć mecze polskiej Ekstraklasy. Nowa oferta platformy ma się pojawić w najbliższych dniach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!