PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie. Platforma dołącza do oferty dwa kanały nc+!
12.07.2019

Stało się. Abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać zmagania polskiej ekstraklasy. Jak poinformował serwis SAT kurier, wspomniana platforma dzięki zawartej umowie z Canal+, udostępni swoim klientom dwa kanały – Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4. 

Kilka dni temu pojawiła się w mediach informacja o zmianach w ofercie nc+. Platforma postanowiła wypuścić dwa kanały, gdzie transmitowane będą wszystkie mecze PKO Ekstraklasy. Można przypuszczać, iż taki ruch nie był bezpodstawny. W piątek serwis SAT kurier poinformował o umowie Cyfrowego Polsatu z nadawcą Canal+.

Na temat zmian w ofercie CP wypowiedział się Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii – Dla polskiego widza i kibica to świetna wiadomość. PKO Ekstraklasa jest po prostu częścią niezbędnika każdego kibica piłki nożnej. Od teraz oferujemy więc już komplet tego, czego może chcieć widz w polskim i europejskim futbolu. Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca.

Na ten moment trudno powiedzieć, czy abonenci Cyfrowego Polsatu będą dopłacać, by zobaczyć mecze polskiej Ekstraklasy. Nowa oferta platformy ma się pojawić w najbliższych dniach.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.35
Grecja - Bośnia i Hercegowina
Zwycięzca
2
kurs 3.40
Izrael – Łotwa
Eran Zahavi strzeli 2 lub więcej goli
TAK
kurs 2.40
Liechtenstein - Włochy
wynik - kombinacje 0-1/0-2/0-3
TAK
kurs 1.87
Szwajcaria – Irlandia
Gole gospodarzy 1,5
+
kurs 2.93
Szwecja – Hiszpania
Hiszpania strzeli gola w obu połowach
TAK
kurs 2.30
Kosowo – Czarnogóra
Kosowo wygra do zera
TAK
3000PLN
KOD BONUSU:
FNVIP