Nacho Monreal komentuje sytuację Laurenta Koscielny’ego!

15.07.2019

W szeregach „Kanonierów” mocno zawrzało, gdy klub wydał oficjalny komunikat w sprawie Laurenta Koscielny’ego. Piłkarz odmówił wyjazdu z drużyną do Stanów Zjednoczonych. Po takim zachowaniu, niektórzy sympatycy założyli, że Francuz nie ma żadnej przyszłości na Emirates. Ze sporym optymizmem patrzą na całą sytuację zawodnicy zespołu. 

Można śmiało przypuszczać, że taką postawą, Laurent Koscielny chce wymusić transfer. Defensora łączą media z przenosinami do Bordeaux. Biorąc pod uwagę okoliczności, Arsenal wyznaczył już nawet cenę za obrońcę. Klub oczekuje kwoty w wysokości około 9 milionów funtów. Takie pieniądze są podyktowane przede wszystkim wiekiem oraz długością kontraktu zawodnika. Umowa Laurenta ważna jest tylko do końca sezonu 2019/2020.

Na pozytywne rozwiązanie całej sprawy liczą piłkarze „Kanonierów”. Jak wyznał Nacho Monreal, wszyscy w zespole darzą sporym szacunkiem kapitana drużyny – Bardzo szanujemy Laurenta, gdyż jest to piłkarz, który grał dla Arsenalu przez wiele lat. Dodatkowo to nasz kapitan. Chciałbym, żeby ta niejasność została wyjaśniona. Myślę, że jest to możliwe. Na tę chwilę jest to sprawa między nim, a klubem. Darzymy wielkim szacunkiem zarówno Laurenta, jak i klub. 

Czy podobne podejście do tej sprawy będzie mieć zarząd Arsenalu? Biorąc pod uwagę obecne problemy zespołu na rynku transferowym, nie na rękę jest sprzedaż Francuza. Wszyscy w otoczeniu londyńskiej ekipy mieli nadzieję, że defensor wypełni swój kontrakt.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!